Krole.pl - hodowla królików, informacje i porady dla hodowców

Najciekawsze komentarze
Autor: ~Maria Bratus (2014-12-28 20:54:05)
Temat:

nie zgadzam sie z tym ze krolica ktora jak ma ponizej 4 mlodych jest malo wydajna


Mnialam krolice ktora w pierwszym mniocie ukocila tylko dwa malenstwa kolega mowil zebym jej sie pozbyla bylam uparta i ja zostawilam i dobrze zrobilam w drogim mniocie ukocila mi 8 maluchow moja teoria nieraz pierwszy mniot moze byc maly zeby drogi [...]
Autor: Janek (2013-05-17 15:37:58)
Temat:

Od czego zacząć hodowlę królików?


Witam,

kilka dni temu przeszedłem na emeryturę. Myślę, że będę miał teraz sporo czasu, a że mieszkam na wsi i mam 1,34ha działkę (na której mieszkam) chciałbym zająć się hodowlą królików. Mam pomieszczenie gospodarc [...]

opis moich futrzakow

krole.pl » opis moich futrzakow

Wątek do artykułu:

Króle.pl - Witamy

Dodaj nowy wątek
Autor: ~meg (2015-08-07 19:59:02)
Temat: opis moich futrzakow
Mam siedem krolików mame - Jerzynke, tate - Czrusia, corki: Smerfetke, Pomaranczke i lale oraz dwoch synow: Ważniaczka i Śpioszka:-)
Jerzuśka to królica z rasy lewek. Niegługo skonczy roczek. Jest brazowym krolikiem z długim futrem na pulikach i za uszkami. Jest kochana przyjazna i lubi lezec na plecach lecz czasami ugryzie.
Czarus to samiec z rasy baran francuski madagaskarowy. Tak samo jerzynka za 3 miesiace skonczy roczek. Jest on rudo szary na grzbiecie , natomiast biało szary na brzuszku. To szalony uszak lubiacy skakac i fikac i przytulac sie do mnie .

Smerfecia to mała krolica z rasy lewek.
Z wyglady przypomina swoja mame jerzynke. Ma 3 miesiace i 7 dni. Jest z charakteru równie podobna do Jerzynki.
Pomarańczka to samiczka mieszanka Czarusia i Jerzusi. Ma tyle lat co swoje siostry i bracia. Jest bardzo rozbrukana ale tez lubi glaskanie i zabawe. Najbardziej lubi bawic sie kuala smakula.
Lala jest rowniez mieszankamamy i taty. Jest biało ruda. Lubi tylka biegac i brykac, nie za bardzo lubi głaskanie i czasami ugryzie.
Ważniaczek to samczyk. Jest szaro brazowo rudy.Lubi jesc oraz głaskamnie za uszami.
Śpioch to gryby samiec. Jest identyczny z Ważniaczkiem . Lubi spac jak sama nazwa wskazuje i jesc to maly grubac o puszystej i gestej siersci.
To słodziaki ;-)
Komentarz nie posiada autoryzacji. Może zostać usunięty.


Dodaj odpowiedź
Autor: Napisz wynik działania: 3minusplus 7 =
Walczymy ze spamem w komentarzach. Spam generują roboty. Rozwiązanie powyższego działania przekonuje nas że nie jesteś robotem :)
krole.pl © 2023